Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Untitled Document

Stań i walcz!

le razy spotkałeś się z agresją, nietolerancją i przemocą???
Ile razy przeszedłeś obojętnie obok osoby kopanej przez nazistę lub chuligana??
Ile razy musiałeś uciekać aby ratować swą własną skórę???
Ile razy ty lub twoi znajomi zostali pobici przez wyżej wymienionych uzurpatorów???
Ile razy nerwowo oglądałeś się za siebie wracając z koncertu w swym własnym mieście???

 

iestety...nietolerancja, przemoc i nazizm są standardami które codziennie spotykamy na polskich ulicach. Ludzie represjonowani są za swe poglądy, kolor skóry oraz wygląd...nikt nic z tym nie zrobi i nie zmieni tego. Organy odpowiedzialne za ściganie działaczy ugrupowań nazistowskich i bojówek chuligańskich przymykają oczy wyrażając jednocześnie przyzwolenie aby każdemu z nas była odbierana jego wolność osobista. Politycy bagatelizują problem(jak zawsze z resztą) i pozwalają na propagowanie przemocy.

 

OWIEDZ DOŚĆ!!! Czy po to twój pradziadek, dziadek czy też ojciec walczyli na wojnie aby wciąż oglądać swastyki na murach i bezmózgich gnoi wykrzykujących do siebie "Sieg Heil", beszczeszczących tym samym pamięć wszystkich ofiar II wojny. Czy nie przeszkadza ci ciągłe uczucie zagrożenia gdy wracasz nocą ze spaceru czy też koncertu ubrany inaczej niż życzą sobie tego pseudo-patrioci??? A może gotów jesteś wyrzec się swoich poglądów na rzecz świętego spokoju i pozostać biernym wobec całego syfu który nas otacza???

 

iągle uciekając, chowając się i biernie przechodząc obok wszelkich przejawów nietolerancji wyrażasz na nie przyzwolenie i sam sobie szkodzisz. Oczywiście nigdy nie zdziałasz nic w pojedynkę...nie zmienisz świata walcząc samemu...ale od czego masz przyjaciół, znajomych a nawet całkiem obce osoby wierzące w takie ideały jak ty i tak samo jak ty uzurpowane. Organizujcie się w grupy G.A.N.(Grupa Anty Nazistowska) przeprowadzajcie Antify i akcje R.A.A.F.!!! Nie przechodźcie obok koło cierpienia i poniżeń które spotykacie na każdym kroku...grunt to pokazać naziolom i chuliganom że i oni mogą poczuć się zagrożeni, że nie mają monopolu na władze w twym mieście i że nie są tak silni jak im się wydaje.
Nie chodzi tu o bezwzględne propagowanie "wiecznej wojny" ale o zaprzestanie bierności...nie musisz od razu bić naziola(w ten sposób upodobnisz się do tych gnoi)..czasem wystarczy mała akcja uświadamiająca(zamiast obijać mu ryj obij mu karoserie samochodu:D)...jeżeli raz pokażecie że macie odwagę i siłę żeby walczyć odnieśliście pierwsze zwycięstwo!!!(później będzie już tylko o wiele lepiej) Nie chcemy zamieszek...chcemy tylko spokoju i poczucia bezpieczeństwa którego nie da nam nikt jeżeli sami sobie go nie zapewnimy.

Autor: Forti
Czytań: 1491


Untitled Document Redakcja | All copyrights by Oportunista 2007